SILBER Klubist saad praktilised oskused selleks, et müüa oma tooteid ja teenuseid edukalt nii Eestis kui välismaal

Sinu investeering: vaid 15,- kuus.

 • Brändikujundus

  Algaja või edasijõudnu - õpid looma ühtse ja atraktiivse visuaalse brändingu ja brändikaardi oma ettevõttele, veebilehele, projektile.

 • Veebipoe loomine

  Parimad platvormid - ShopRoller, Shopify, WooCommerce... ning nõuanded müüva veebipoe kujundamiseks ja avaldamiseks.

 • Müük Etsys

  Põhjalikud juhendid, mis panevad aluse su Etsy poe karjäärile. Üles seadmisest SEO ja ühtse poe brändimiseni, tootekirjeldused, tõlked, nipid ja vihjed.

Kõik materjalid on süsteemselt pakendatud:

 • Videokoolitused

  Alusta siis, kui sulle sobib ja rakenda kohe, kui võimalik!

 • E-raamatud

  Laadi alla, prindi välja, jooni alla, vii õpitu ellu!

 • 59+ lühivideot

  Lühikesed ja konkreetsed juhendid turundustegevuste läbiviimiseks.

Kes ma olen?

Victoria Silber

Olen olnud loominguliste ettevõtjate abikäeks juba üle kümne aasta ning osalenud Tallinna Loomeinkubaatoris ja Tartu Loomemajanduskeskuses mentori ja koolitajana. Minu populaarseimad koolitused on läbi aastate olnud brändi visuaalne kujundus, Etsy pood ning SEO . Mul on võime edastada teadmisi selgelt ja kergelt arusaadavana ka täiesti algajale, samal ajal edasijõudnute jaoks avanseeritumaid lahendusi esile tuues.
Victoria Silber koolitaja ja mentor

Kes oled Sina?

 • Ettevõtja

  Esitled oma töid ja brändi professionaalselt ja haaravalt. Hakkad paremini mõistma, mis on see, mis sinu projekti eriliseks teeb ning kuidas seda teistele selgelt näidata!

 • Kujundaja

  Veebi- või sisekujundaja, graafiline kujundaja või stilist: Tunned värvide ja teiste visuaalide harmoonilise kombineerimise saladusi, nende mõju alateadvusele.

 • Turundaja

  Mõistad oma klientide tõelisi vajadusi, osates esitada õigeid küsimusi ning edastades tööd, mis paistavad silma ja eristuvad massist.

 • Hobitegija

  Sinu uued teadmised on käepärased tööalaselt ja igapäevas- stiilsus ja hea maitse toetab sind kõikjal. Kujunda oma kodu nii, et see su hinge toetab ja vali oma riided ning aksessuaarid osavalt.

 • Poodnik

  Sinu poe bränding, veeb, sisustus ja pakend saavad ühtse ilme ning need tõmbavad ligi just õigeid inimesi.Tõused teiste seast oma läbimõeldud esitlusega esile.

 • Juhendaja

  .. või konsultant. Siin on kuldteri, mis on ajatud ja läbinisti praktilised igale ettevõtjahakatisele. Saad siit inspiratsiooni ja oskuseid, mida siis ise edasi anda.

Tunned, et oled jäänud kinni või oled suunda kaotamas? Aitan sul leida tee, et saaksid luua tulusa ja mugavat elustiili pakkuva ettevõtte, millesse oled 100% armunud!

Tagasiside

“Lühikese videokoolituse ajal sain kohe aru, et Victoria on see inimene, kellel on minu jaoks kõige paremad teadmised ja kogemused uue brändi loomisel. Võtsin julguse kokku ja võtsin temaga ühendust, et juba tasulise konsultatsiooni kaudu saada rohkem abi ning tuli välja, et temaga suhtlus oli meeldiv, efektiivne ja andis kohe käega katsutavat tulemust. Kohe tunned, et räägid inimesega, kes on oma ala professionaal. Olen äärmiselt rahul ja töö läheb edasi – nüüd juba päris tellimus brändi loomise teemal. ”

Kurre Ehrnsten - kurre.ee

“Olen ürituste ja rendipindade ettevõtte kaasasutaja. Victoria inspireeris mind oma äri uuendama! Konsultatsiooni käigus õppisin, kuidas parandada kõiki oma brändi aspekte, sealhulgas logo kujundust, värvipaletti ja kirjatüüpe. Kliendibaasi suurendamiseks töötasime välja, kuidas kirjeldada minu parimat klienti. See aitab mul klientidele edasi anda oma visiooni ja kasutada inspiratsioonitahvlit suurepärase töövahendina. Oli äge ka koheselt näha, kuidas seda rakendada. Suhtlus oli väga sõbralik ja sujuv. Soovitan teda, kui soovid oma äri jaoks värsket tuult! Olen väga tänulik!”

Tetiana - Stodola

“Victoria has unique combination of talent, passion and experience when it comes to brand design and color psychology. Victoria provided tremendous help to dozens of Georgian startupers, micro and small entrepreneurs to rethink and improve their brand design with her fascinating color psychology workshops.”

Givi Kupatadze - Head of Model Risk Management, TBC

Milline on sinu unistuste elustiil?

Just selle järgi loo ka oma ettevõte - kas asukohavaba koos passiivse sissetulekuga, või hoopis suhtlemist täis igapäev armsas salongis või kontoris - siin saad tööriistad ja oskused oma eesmärkide ellu viimiseks!

Sinu oskused võivad parandada kellegi teise elu

Oskused ja teadmised, mis sinu jaoks võivad tunduda loomulikud ja tavalised, on mõne teise jaoks miski, mille eest nad on valmis hästi maksma. Pane oma talendid raha teenima!

Tunnustus liikmelt :)

Aitäh, Victoria, meie käehoidmis-tunnikese eest 🙏♥️🥰 Sa aitasid mind üle selle künka, mille ma olin oma peas mäeks luuletanud 😁 Ma olen tänulik, et võtsin selle aja enda ja oma äri jaoks. Ega ma veel päris "kohal" ei ole, aga ütleme nii, et asjad on liikuma lükatud ja küll kõik laabub. Ja kui Victoria on abiks, siis saab üle igast mäest. 😁 Aitäh ❤️ 🙏♥️ -Piret

- ETTEVÕTLUSVEEBINARIDE SALVESTISED -

10+ veebinari salvestist: kuula, õpi ja rakenda! Saad õppida asukohavaba äri kohta, digitoodete ja passiivse sissetuleku loomist, Etsy poe kohta ja palju muud!

Veebinaride teemad:

 • Asukohavaba äri ja passiivne sissetulek (1h)

 • Raha- ja ettevõtluspersonaalsuste tutvustus (1h)

 • Brändingu neli personaalsust ja nende kombineerimine (1h)

 • SEO alused ja tööriistad sinu lehe Googlis leitavuse tagamiseks (1h)

 • Kuidas teha brändikaarti (1h) (1h)

 • Praktiline Etsy SEO töötuba (1h)

 • Kuidas teha veebikoolitust - platvormid ja mudelid (1h)

 • Kuidas teha e-raamatuid, kus ja kuidas neid müüa? (1h)

 • Ahvatleva pakkumise loomise psühholoogia (2h)

 • Kuidas teha liikmeslehte (1h)

Loo omale eluviis, mida naudid!

On see asukohavaba äri, passiivne sissetulek, eksklusiivne butiik - tee seda, mis pakub sulle rõõmu, vabadust ja rahalist edu!

Tagasiside

“Victoria töötuba avas mu silmad, andes mulle täiesti uued võimed värvide kasutamise ja kombineerimise osas. Victoria Silber oskab stiilist rääkida viisil, mis on selge ja innustav. Tema töötoas osalemine andis mulle motivatsiooni alustada omaenda brändiuuenduse protsessi ning samuti pakkus inspiratsiooni minu igapäevases töös graafilise disainerina.”

Anna-Marie Møller - Graafiline kujundaja

“Mina võtsin Victoria koolitusest osa läbi koostöö Erhvervsrådet organisatsiooni ning kunsti- ja disaini arenduskeskuse. Päev oli väga põnev ja hästi planeeritud, eriti sobivalt sellisele loominguliselt mõtlevale inimesele, nagu mina seda olen. Ma lahkusin koolituselt kollaaziga, mis kinnitas mu senist suunda ning andis samas tunduvalt suurema selguse selle üle, mida edasi teha. Olen teinud palju alateadlikult õigesti, kuid oli väga hea saada tuttavaks teooriatega, samuti läbi praktilise ülesande, mis näitab mulle suunda visuaalsel moel.”

Lone Keilberg Lydig - Ehtekunstnik - Keilbergsmykker

“Victoria Silber, I am grateful for the consultation session, we have discussed my next steps in developing my business and what I need to do. ”

Nataliia Horbenko - Director of Nataliia Horbenko ltd

KKK

 • Kas liikmelisusest loobuda on võimalik?

  Igal ajal! Saad seda ise teha oma konto seadistuste alt. Ei ole vaja põhjendada, küsimusi ei küsita :)

 • Kas saan registreeruda ettevõttena?

  Jah, saad ettevõttele vajaliku infoga arved.

 • Kas on võimalik ka küsimusi küsida?

  Jaa! Seda saad teha meie Facebooki grupis, millega saad Klubiga liitudes samuti liituda - seal saad kindlasti oma küsimustele vastused. Samuti toimuvad meil regulaarselt vestlustunnid, kus on igaühel võimalik ka küsimusi küsida.

 • Kas pean kohe kõik materjalid hooga läbi tegema? Neid on päris palju...

  Ei, kindlasti mitte :) Minu soovitus on tavaliselt, et võta omale kindel aeg sulle sobival perioodil vabaks, et kindlal teemal end harida - ja see järel vii õpitu ellu. Omas rütmis, järjekindlalt.

 • Mul on veel küsimusi, millele siin lehel vastuseid ei leidu, mida teha?

  Lisaküsimuste puhul kirjuta: [email protected]

 • Mis on Klubiga liitumisel kaasas?

  Liitudes on sul annab ligipääs kõigile siin lehel leiduvatele koolitustele, e-raamatutele ja juhenditele kogu liikmeks olemise perioodi vältel!

 • Miks see klubi loodi?

  Olin hetkes, kus mõistsin, kui palju aega igal aastal veedan ma ettevõtte turunduseks info otsimisele sadu tunde!, kui palju ma selle eest kokkuvõttes maksan - igal aastal tuhandeid!, kui palju energiat võtab fookuse hoidmine ... seda kõike, püüdes luua oma kahele tütrele rahulikku ja turvalist igapäeva. Ma teadsin, et ma ei ole üksi. Ja ma teadsin, et mul endal on 25 aasta jooksul kogutud kogemusi ja oskuseid, mida jagades saan tuua teiste naiste igapäeva juurde selgust - ja ka lisasissetulekut. Sellepärast.

Victoria Silber

Sinu juhendaja ja käehoidja

Victoria Silber

Eelkõige pean ma end koolitajaks, kes jumaldab oma tööd. Minu kogemustepagas täiskasvanud erialainimeste koolitamisel on mahukas ning seda nii reaalses koolitusruumis kui veebis. Olen koolitanud erinevate organisatsioonide õppureid, aga ka ise ridamisi koolitusi korraldanud. Minu taust on väga rahvusvaheline, olen veetnud pikki aastaid Taanis ja Norras õppides ja tööd tehes, samuti elanud Mehhikos ja mujalgi. Olen kirglik sisulooja ja blogija, samuti pühendunud SEO-le ja eCommerce valdkonnale.

Minu pikaaegsed eesmärgid ja saavutused:

Täielik kontroll oma aja üle, asukohasõltumatus ja võimalus minna talviti soojale maale, võimalus veeta koos oma lastega piiramatult aega. Teha tööd omaette ja oma tingimustel, mulle sobivatel kellaaegadel. Teha tööd, mida 100% naudin. Millised on sinu eesmärgid? Viime need täide!